GRATIS wysyłka przy zakupie powyżej 180 zł

Zwroty i wymiana

Zwroty

Bielizna zakupiona w naszym sklepie może zostać zwrócona bez podawania przyczyny w ciągu  30 dni daty odebrania przesyłki.
Bielizna powinna zostać przesłana na adres:

KoszOkazji.pl
Ul. Pionierów lok. 3
66-002 Zielona Góra

Zwrot może być dokonany jedynie pod warunkiem, iż bielizna jest czysta, niepoplamiona, nieużywana, niezniszczona, pozbawiona zapachu (np. perfum), w oryginalnym, nieuszkodzonym (również niepogiętym) opakowaniu.
Ponadto bielizna powinna posiadać oryginalne metki oraz dodatkowe akcesoria, jeśli były takie w zestawie (np. zapasowe ramiączka).

Do zwracanej przesyłki należy dołączyć dowód sprzedaży.

Każda zwracana bielizna jest przez nas sprawdzana, jeśli powyższe warunki nie będą dotrzymane zwrot nie zostanie przyjęty.
W przypadku nie przyjęcia zwrotu, bielizna zostanie odesłana na koszt klienta.

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

Pieniądze zwracamy na podane przez Państwo konto bankowe lub przekazem pocztowym.

Bielizna zwracana przesyłana do KoszOkazji.pl jest na koszt wysyłającego.


Wymiana Towaru

1.  Klient ma możliwość dokonania wymiany towaru w terminie 31 dni od dnia odebrania przesyłki. Wymiana towaru możliwa jest tylko w przypadku, kiedy towar jest zgodny z umową.

2. W celu dokonania wymiany, o którym mowa w ust. 1 należy:

a) złożyć nowe zamówienie w Sklepie, wpisując w polu „Uwagi” słowo „Wymiana” oraz numer poprzedniego zamówienia, który można znaleźć na specyfikacji, która została przesłana do Klienta wraz z towarem
b) odesłać towar na adres korespondencyjny Sprzedawcy: Firma Konsultingowa   ,Ul. Pionierów lok. 3 z dopiskiem „wymiana”
c) pokryć koszty przesyłki zgodnie z ust. 3 oraz ewentualną dopłatę, w przypadku wyboru droższych produktów na wymianę

3. Klient ma prawo do swobodnego wyboru co do formy wysyłki towaru podlegającego wymianie, jednakże nie ma prawa do skorzystania z promocyjnych kosztów wysyłki obowiązujących w Koszokazji.pl dla nowych zamówień.

4. Odsyłany towar należy zapakować w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie w transporcie. Jednocześnie dowód zakupu winien zostać tak umieszczony w przesyłce, aby uniemożliwić jego przypadkowe wypadnięcie, zgubienie lub zniszczenie.

5. Zwroty na wymianę uwzględniane są tylko wraz z dowodem zakupu (np. dowodemzakupu lub fakturą VAT lub jakimkolwiek innym potwierdzeniem zawarcia transakcji pomiędzy Klientem a Koszokazji.pl). W przypadku jego braku zwrot na wymianę nie zostanie uznany, a towar zostanie odesłany na koszt Klienta

6. Koszt odesłania towaru do Sprzedawcy na adres korespondencyjny Sprzedawcy: Firma Konsultingowa   , Ul. Pionierów lok. 3, 66-002 Zielona Góra z dopiskiem „wymiana” pokrywa Klient.


Reklamacja towaru

1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22š ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny z tytułu rękojmi za wadę fizyczną i prawną określony jest ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny.

2. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi towar wolny bez wad.

3. Reklamację można złożyć w następujący sposób:
  a) pisemnie na adres korespondencyjny sprzedawcy: Koszokazji.pl Ul. Pionierów lok. 3,  66-002 Zielona Góra
  b) telefonicznie pod numerem: + 48 68
  c) w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty na adres: [email protected]

4. Reklamacja powinna zawierać:
  a) imię i nazwisko Klienta,
  b) nazwę towaru oraz datę zakupu,
  c) opis i rodzaj dostrzeżonej wady,
  d) żądanie doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową, lub oświadczenie o obniżeniu ceny lub odstąpieniu od umowy sprzedaży.

5. Sprzedawca ustosunkuje się do żądań Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania żądania Klienta.

6. Towar podlegający reklamacji należy odesłać lub dostarczyć osobiście na adres korespondencyjny sprzedawcy: Koszokazji.pl, Ul. Pionierów lok. 3, 66-002 Zielona Góra

Zarejestruj się i zgarnij rabatW naszym sklepie Mikołaj pracuje cały rokPonad 4000 produktów w ofercie naszego sklepu
PayU.pl - bielizna i odzież damska, bielizna męska